Prikaz jedne poruke
Stara 29.9.2017, 9:00   #152
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin 2

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Ja igram sa Sebille i zabaguje
Saki, nisi pročitao moj odgovor na tvoj prethodni post? Sve u žurnalu se uredno arhivira ako malo razmisliš. Na primer...
Spoiler za Ko nije igrao fort Joy neka ne čita:
...kad ulaziš u Fort Joy imaš situaciju gde ona žena traži svoju ćerku. Meni se taj kvest vukao skroz, saznao sam da je dete umrlo, ali ništa nije vredelo, šta god joj sa glavnim likom kažem, ona me ne sluša. A onda sam porazgovarao sa njom sa likom koji ima PERSUASION 1, ubedio je u istinu i kvest je uredno arhiviran. Dakle, sve ima svoj završetak, možda ne odmah, nego kasnije i na neki drugi način.


Ono što mene pomalo nervira u ovoj igri je užasna neizbalansiranost opreme. Trenutno sam na sedmom nivou i naiđem na neprijatelja koji je šesti nivo - jedan jedini udarac protivnika i ARMOR ode kao od šale. HP mi je takav da je dovoljno 4-5 udaraca da pošalje mog lika u večna lovišta, pa kad naiđu njih 5-6, ostrve se na jednog i tako po jednom krugu makljaže gubim po jednog lika iz družine. A za to vreme sa STRENGHT od 18 i sekiretinom koja zadaje preko 40 HP otprilike mi treba najmanje tri udarca da nekom proitivniku skinem samo armor a da nema ni trunke "štete" na skali života. Naravno, kad vratim na EXPLORER mod olešim ih a da se ne oznojim. Nisam početnik u ovakvim igrama, kapiram da mnogo zavisi i od pozicija tvoje družine, ali šta mi vredi da se postavim sa strelcem na uzvisinu kad jednom mađijom ili strelom ode sav armor, još dva-tri pogotka i on već počinje da leluja kao svetleća utvara. Oni koji ovo igraju na težim nivoima od CLASSIC su pravi mazohisti.

EDIT: Čisto da znaš, tek treba da se sastaneš sa "Lady Siva of the Seekers" u Driftwoodu, tako da taj kvest nije bagovan.

Poslednja ispravka: NastyB (29.9.2017 u 12:37)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke