Prikaz jedne poruke
Stara 4.4.2007, 23:21   #87
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: TFT Preporuke

Uzeo sam ASUS-a (192s) i stvarno sam prezadovoljan. Ono sto me je mucilo jesu boje jer kada sam ga probao u radnji delovalo je nekako bledo. Medjutim uz malo cackanja po podesavanjima u ATI CC sve je dovedeno na onako kako se meni svidja. Kontrast je stvarno dobar. Na momente mi deluje da je slika svetlija nego na starom CRT-u. Osim toga sve izgleda stvarno ogromno u odnosu na 17". Jos pored toga ima i zvucnike
Naravno, 5ms je stvarno brzo tako da nema ni govora o nekim ghost efektima i slicno. Filmovi izgledaju perfektno, igre takodje (bas sam sad probao World of Padman - brzi FPS i sve tece perfektno).

U pakovanju sam dobio i kabal za napajanje (obican i za UK standard), kabl za zvucnu karticu, VGA kabl... Jedino sto je signal analogni, ali mi to ne smeta...

Stvarno za taj novac, ovo je najbolje sto sam mogao da nadjem (barem u mom gradu).

E, da, ovo je jedini monitor koji sam nasao medju novim modelima da nije sa srebrnim detaljima (koji me nerviraju). Ovako crn sa plavom diodom bas lepo izgleda
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke