Prikaz jedne poruke
Stara 9.5.2019, 14:57   #3
Hybis
Novi član
 
Član od: 23.8.2017.
Lokacija: NS
Poruke: 13
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 4 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Monitor+Photoshop

DukeofSerbia, od srca zahvaljujem na odgovoru!

Odmah mi je BenQ PD2700Q privukao pažnju i mislim da će biti pazaren. Što se igara tiče, one to su Witcher 3, Mass Effect Andromeda....nadam se da sa tim neće biti problema u slici.

Nego, kada kupim nov monitor i kada ga uključim, na šta prvo da obratim pažnju? Na koje detalje koji mogu da upućuju da nešto nije kako treba? Davno bilo kada sam poslednji put kupovala monitor, mada sam tada imala pomoć pored mene. Sada je nemam, pa moram ovim putem da maltretiram ljude.

Dopuna

Sada sam došla sa posla pa sam mogla malo da pregledam recenzije za BenQ PD2700Q. Sve je sjajno. Od kalibracije, preciznog prikaza boje, do podešavanja visine monitora (to mi je bilo veoma važno).
Ali ima dosta loše ocene za gejming. Ok, rekla sam da je to meni na drugom mestu i zaista jeste. Ali, kada u pauzama od posla želim da se opustim, tada nastupaju igre, pa ne bih želela da me i to malo opuštanja ipak košta coktanja zbog lošeg odziva slike ili čega već. Da li recenzenti preteruju, pitanje je sad. Meni je zaista dovoljno samo da bude korektan po tom pitanju. Do sada sam imala SyncMaster 940B i sa njim sam bila (što se igara tiče) veoma zadovoljna. E sad... da li to može da se uopšte poredi.
A baš mi se dopada ovaj BenQ model.

Poslednja ispravka: Hybis (9.5.2019 u 20:16)
Hybis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke