Prikaz jedne poruke
Stara 27.11.2020, 21:46   #234
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Pomoć oko graficke

Evo posle duzeg vremena cackanja i testiranja da kazem sta i kako....Jednostanvo nisam pametan u vezi kompa jer neke stvari su zaista jako cudno...Najmanji problem je reklamirati graficku,ali moram da budem sto miliona procenata siguran da je neispravna.Cinjenica je da pre nje nisam imao nikakvih anomalija sa gtx 1060,ali....

Otkad sam uninstalirao msi AB nisam poppio nijedan reset,a prilicno sam mnogo igrao igre,no ostaje problem broj dva...Artifekti u pojedinim igrama....AJD neka rdr 2 odbacimo kao nerelevantnu igru koja nikako ne moze biti kompetentna da bude merilo ispravnosti graficke jer je sama po sebi tehnicki losa,ali ostaju jos par igara...Instalirao sam mafiu 2...Sve se cini okej,ali na pojedinim mestima vidi se kako treperi sneg ili ti neka bela svetlost...Neka odbacimo i to kao sumnju da je do igre jer mi se ne cini kao nesto sto je do kompa,danas instalirao laricu,zadnju verziju.Na samom pocetku igre kada igra krece u helihopteru popio sam ozbiljne artifekte.Imam snimak cele situacije,ali ne znam kako bih to mogao uploadovati na forum.No nesto mi je cudno oko njih.Kada snimim preko telefona,isti su vidljivi...Zelenkasto razlivanje boja,pravougaoni artifekti,no kada sam odradio pss preko kompa i otvorio na deskstopu,slika je najnormalnija...Nema nista od njih.Cak ni horizontalne linije koje su vidne jer koristim vga monitor nisu vidljive...Pitanje je sledece...Posto sam probao i drugi adapter hdmi to vga i situacija je opet ista,da li je moguce da nekim cudom u 3d modu monitor proizvodi artifekte....Iskreno spremam se za koji dan uzeti drugi monitor i to je neminovnost,ali glavobolju mi zadaje ovo stanje mog racunara...Kako da se upustim u kupovinu istog,ako cemi problem praviti nesto drugo..Stavio sam i najnoviju verziju drajvera i opet je isto...Evo dve slike.Nadam se da ce ista videti sa njih.Znaci komp bukvalno ne vidi te kvadratice i artifekte kao deo sistema.Kao da ih izaziva spoljni uticaj pa pss ih ne primecuje.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	127712678_348625969606975_1256003451287106587_n.jpg
Viđeno:	39 puta
Veličina:	35,2 KB
ID:	57591   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	127889731_434556297565947_663578458889768225_n.jpg
Viđeno:	37 puta
Veličina:	67,9 KB
ID:	57592  
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke