Prikaz jedne poruke
Stara 20.11.2020, 20:00   #535
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Pogledao sam malo Wood Elfes promene sa ovim pecom i rework-om, prva fakcija koja je ne samo da nije bafovana nego je popila veliki nerf bukvalno svega, od para do jacine vojske, tehnologije itd. stvarno ne vidim zasto bi nerfovali nekoga u SP igri, a i nije da su bili nesto preterano jaki. Bukvalno su postali od lose fakcije koja ima mnogo dobar lata-late game do losije fakcije koja dostize svoj vrhunac u 50tom potezu.

samo par stvari >
Talon of Kuronus trait - vise ne daje 10% range za celu vojsku nego samo za heroja

Lova - sume-gradovi prave bitno manje para, i sto je mnogo vaznije Outposts (gradovi van Athel Loren-a) vise nemaju opciju da izgrade zgradu koja povecava kintu globalno. I ne samo to nego vise cak i ne daju bednih 50 zlatnika koliko su davali ranije nego 0.

Tehnologija - totalan nerf svega. Kad vec pricam o parama npr. tehnologija koja je davala 500% bonus na pare od luka sad je 100%. Ako je nesto bilo +3 public order sad je +1. itd.

Outposts - nema vise zgrade koja povecava dmg jedinicama globalno

Elven Council - svaka pozicija je imala ozbiljan nerf, npr. Herald of the Hunt umesto -10% upkeep i +20% movement range daje -5% upkeep na Wild riders jedinice

Nove Wood Elf mehanike mi se licno ne svidjaju ali ne mogu da kazem da su lose (realno i amber je bila bzvz mehanika, ali je makar pravila neku ozbiljnu razliku izmedju Oriona i Durthua)

O globalnim promenama, npr. kako public order sad funkcionise, upkeep i sl. mislim da su bas s*****i stvar. Problem je sto te promene realno nece ni da se osete na manjim nivoima tezine a na vecim ce potpuno da promene igru i dinamiku partije.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke