Prikaz jedne poruke
Stara 25.10.2016, 11:08   #797
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Wink Re: Battlefield 1

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
InstantGaming je šklj stranica zato što ključeve ne dobijaju od izdavača nego na druge (manje ili više legalne) načine, šta misliš zašto je sedište "firme" u Hong Kongu?
DeCoy, Onda hoces reci da su sve web stranice koje nisu vasnistvo izdavaca igara a prodaju kljuceve od Amazona itd... su sklj strnice. Reci cu i ja, DA, stranica se bavi prodavanjem, preprodavanjem kljuceva, ali koga briga za to ako zaista svaki kljuc koji umetnem u STEAM itd... je u redu? Znaci vjerovatno su kupili od proizvodaca igara digital key i onda prodaju.

Ne znam zasto se uvjek tako boris ovde na forumu da ama svaka tvoja rijec bude gornja. kao sto sam reko ti kljucevi koje sam uzeo od I-G i dan danas rade i nikad nisam zazalio. I zasto placati npr BF1 60 eura kad moze da se plati sad za 40eur a za nedelju dana bice i 30 eura na I-G. Ono sto zelim najbolje sebi zelim i drugima, pa zasto ne kupiti istu stvar za manje novca?

Danas cu po prvi put probati druge mape na BF1 i to u Early A. Tako da imam 10h da odlucim da li valja kupovati igru ili ne. Steta sto TitanFall 2 nece biti u Early A. Bar ne sad. A to je sad jedno vrijeme moj odabir BF1 VS TF2 . Od DeCoy vise bih volio dacujem njegovo misljenje, njegovo zakljucak o BF1 MP dal da je ja i ostali pazarimo ili ne. Jer ako je igra nista vise od BF4 samo nekakav ogroman mod za igru koji menja sve onda mislim da je bolje uzeti TF2, koji donosi kolki tolko vise novina.

P.S. I posto sigurno DeCoy je stariji od mene(bar godinu il dve) i iskusniji u PC svijetu,iz postovanja prema njemu i ja cu reci da je instant-gaminga sklj stranica, ali ipak dobra.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke