Prikaz jedne poruke
Stara 15.4.2007, 0:36   #5
Renee
Banned

Član od: 4.10.2006.
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 123 puta na 88 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Renee
Određen forumom Re: Omiljeni akcioni (HnS) cRPG

Diablo - Igra je izašla 1996. godine (to je svima poznato), i u to vreme je bila odlična grafika.
Najviše sam igrao sa Warrior-om i bio sam ja mislim 70. level sa svim unikatima na sebi.
Igru sam prešao tri puta, zajedno sa nastavkom Hellfire. U Hellfire-u je bilo nešto više stvarčica i jedan više lik Monk (sa kojim nisam voleo da igram).
Magije sam sve imao, Apocalypse 10 level, jao što sam ih rokao na Nightmare...
Najbolji deo igre mi je bio u Hell-u (13-16 level) jer je tu bio i kraj igre.
Voleo sam da ubijam one u metalnom odelu (ne znam kako su li se zvali).
Diablo-a sam ubio bez većeg napora na Nightmare, a jako su me nervirali oni slepci oko njega.
Kada sam prvi put prešao igru, činilo mi se da mi nije dosta ubijanja i onda sa krenuo sa Rogue-om.
A treći put sam prelazio sa Magic-om. On mi je najgori lik sem Monka.
Samo baca magije i ništa drugo ne zna. Ali sa ipak, posle mnogo napora, uspeo da predjem i sa njim igru.
Moj utisak je da je igra odlična i da sam je najviše igrao u dobu 1998-2000 godina dok se nije pojavio Diablo 2 koji mi nije mnogo vremena oduzeo. Nije bio mnogo zanimljiv kao Diablo 1 sa nastavkom.

Da se može glasati za dva, drugi bi mi Titan Quest, najpre zbog grafike, i raznovrsnosti artifaktova .
Sad bih počeo priču o Titan Quest, ali me mrzi da pišem... U svakom slučaju dovoljno sam opisao ono za čega sam glasao...

Navijam za Diablo da pobedi!!! Pozzzz
Renee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke