Prikaz jedne poruke
Stara 28.12.2019, 23:29   #75
SAJEVAC
Deo inventara foruma

Član od: 6.12.2008.
Zahvalnice: 462
Zahvaljeno 480 puta na 447 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: i5 9400f VS Ryzen 5 2600(X) za igre

Citat:
DAKINS kaže: Pregled poruke
@SAJEVAC ima smisla spojiti i i7 3770 i sa rtx 260 ali bice bottlenecka vtemenom kako bude vise izlazilo zahtevnijih procesorskih igara sve vise .Pre bih uzeo 1660 varijante
.1660 it je zadnje sto taj cpu moze da potpuno isprati i na duzi rok a potrajala bi ...1170 bice i tu malo nesto bottlenecka..no ima vise smisla uzeti tu graficku kartu pogotivo polovnu ..

Za high end gejming ta platforma je odsvirala svoje za srednji cak gornje srednji segment taj cpu moze da potraje jos par godina .Dogod najace graficke koje moze da isprati su dovoljne .
Uf kad sam dosao u situaciju da vise nema dalje sto se hardvera tice....ZNaci moram da vitlam novu graficku i da se molim bogu da ce cpu moci da je koliko toliko gura..I onda vremenom kroz dve godine zamena cele platforme,ali smo onda opet na varijanti da ce i graficka biti za menjanje..Zato i kontam da je mozda najbolje uzeti jakuu karticu pa sta bude....Stedim polako novce....Sama me i pomisao na to da imam procesor koji je iz 2012 godine plasi....Ima on jos sirove snage,ali matoro....
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke