Prikaz jedne poruke
Stara 2.11.2007, 19:59   #5
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Forum Sveta kompjutera - Bezbedno i korisno mesto na internetu.

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
Simke, da nisi mozda razmisljao o nekoj vrsti komercijalizacije ove poruke(ne mislim nista u negativnom smislu). Recimo da se vidi sa redakcijom da se ovakav (ili neki slican ) tekst objavi u nekom od politikinih casopisa npr u "zabavniku" ili "sk" ili npr u samim novinama "politika". Tako bi ova tema postala dostupna mnogo sirem auditorijumu, a i politika bi naravno od toga imala koristi.
Nisam razmišljao o tome.

Bilo bi mi drago da se piše o našoj akciji u nekom od časopisa,
posebna čast i zadovoljstvo bi mi bilo da se o tome piše u časopisima kao što su ''Politikin Zabavnik'' i ''Svet kompjutera'', a dnevne novine ''Politika'' su posebna priča, da imam uopšte vremena za čitanje i sklonosti da kupujem dnevnu štampu to bi onda bio moj izbor.

Tekst koji sam napisao i postavio na prvoj strani sajta ''Vojvodinacafe'' je pomalo trapav i nedovoljno novinarski pismeno i vešto obradjen, trebalo bi to nešto bolje obraditi i napisati.

Pošto redakcija, poput velikog brata, sigurno pažljivo prati šta se dešava na forumu nema tu šta sa njima da se vidi ... oni sigurno vide i čitaju a da li će želeti od toga šta da iskoriste u svom časopisu to je več pitanje kojim ne želim da se bavim.

Ja sam oduvek otvoren za saradnju kada je propagiranje naše akcije u pitanju, pa i nešto više od toga i tu nema nikakvih dilema ...
prema tome valjda je jasno da neću nešto posebno kontaktirati redakciju SK-a po ovom pitanju.

Što se tiče drugih medija ako bude kakvih novina obavestiću vas, do sada nisam ništa preduzimao ali kako se akcija bliži kraju nije isključeno da o tome čitate, slušate ili gledate.


P.S.
Najnoviji broj SK-a mi stoji zapakovan na dohvat ruke, nekako mi se neda da ga otvorim.
Pitam se da li se u tih 330 grama štampanog materijala našlo i neko minijaturno parčence koje se odnosi na našu akciju.
Ne znam da li da budem optimista i da pogledam, radije ću sačekati neki pm od nekoga od vas,
koji ako me obraduje dobija piće i iće za muštuluk - u skladu sa narodnim običajima.

Poslednja ispravka: Simke (2.11.2007 u 20:07)
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke