Prikaz jedne poruke
Stara 28.4.2007, 12:00   #9
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: problem sa memory stickom za k750i

Alex ..pa onda lepo od njih kad ti hoce da zamene kartu, pa eto kad je dobijes javi kako ide


Lord ..da vse si lepo predlozio ali spominje se i kljucni dio a to je sto sam prvo spomenuo "stariji softwer/firmware telefona" ..naime konstantna prebacivanja ili velika kolicina podataka cine sw bagovotim i nekad pogubnim za kompatibilnost karte i telefona dok je to u novijim verzijama sw vec reseno.. sama greska sony ericssona jeste da je takve stvari testirala na 64 mb kartama gde im nije trebalo puno vremena za prebacivanje podataka a i kolicina podataka je jako mala pa pojavljivanjem 512 i 1GB karta je pocela stvarat problem.. a to su: sporost telefona, ne reproduciranje odredjenih pesama klipova ili otvaranja slika, gubljenje podataka, drasticno usporenje prilikom prebacivanja fajlova sa PC-a na mob, onda mobitel je poce oa od 512 iili vise podataka samo da prepoznaje 128 MB prvih koji su prebaceni itd itd i za sve to je krivac stariji sw i ljudi koji su imali slicne probleme su flesovali telefon i resili problem..

ja bi sad mozda imao isti problem sa kartom od 4GB ili cak mozda 2GB jer je test mog R1CA021 radjen na 1GB karti i gde bi mi sigurno ako nista telefon bio sporiji

nisam cinican ali za mene su to ipak stare stvari koje je resio SE i mislim da trenutno 99% korisnika k750 sa iole novijom verzijom sw nece imat problema sa kartom od 1 GB

poz
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke