Prikaz jedne poruke
Stara 9.1.2020, 3:38   #131
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 714
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: The Witcher serija

Nema čime da privuče široku publiku pa serija mora da bude ublažena lako varljiva priča , pojednostavljena , sa nelogičnostima koje većini ne smeta jer "dovoljno je dobra " da bi bila "the most amazing show ever" jer " Geralt look the part" a to je manje više prosecnom Witcher fanu najbitnije , da se Geralt kupa u kadi sa Yen , da čuju tu kul, tako poznatu liniju teksta , par trikova sa oprobanim humorom , poznata ikonografija ...E a samo je Nilfgard dobio smešno patetičan oklop , ostalo nije lose , znaci super je .
Pa jos zlatni perodaktil i zarazna pop pesmica...ma nema sta kvalitet 10/10 .
go go Brooklyn Dryads
Ja sam uzivao jer volim , jer zelim , ali ne valja nista. Ima brend i to je dovljno samo da nije cisto sr...Da je ono sto kazu 5/10 i i gledas Geralta u velikoj seriji.
A da li bi geralt bio veliki da serija nema fanove , da ne postoje knjige i igre ?
Pa mozda bi morali vise da se potrude .
em su spustili ocekivanja i uplasili fanove , pustali buve da ce Ciri cak i Geralt biti casting ko za Tris i posle toga americka publika uziva sto je pobedila SJW
jer nisu promenili Geralta i Ciri.
Jeftin trik , struja poskupljuje 30% !A koliko ? A samo 15 %? Super dobro je ćuti !
Ljudi su kupovali Fallout 76 , ne znam koliko milioni , da nije 0/10 da je makar 5/10 i to bi bio hit fanova jer taki smo . Fanovi nisu ni GoT počeli da dislajkuju dok nisu neki veći youtuberi počeli da kritikuju (2ep. 8.s ) .Sve je bilo super , 10/10 a onda pad , i retro-refleksija velikog dela publike kako su "primetili pad kvaliteta od 4. saezone . Kvalitet jeste padao rapidno ali samo mali broj ljudi je kritikovao tiho i blago da ne bi doziveli odmazdu neistomisljenika
Toliko volim taj svet Sapkowskog i igru da ne mogu da ubedim sebe da je ovo dobra serija. Mozda jeste .

Poslednja ispravka: Koreli A. (9.1.2020 u 4:01)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke