Prikaz jedne poruke
Stara 14.10.2009, 18:11   #238
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.884
Zahvalnice: 460
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: ATI Radeon HD5850/HD5870/HD5870x2

OK, ja savrseno dobro razumem da ako neko ima brdo love moze da uziva u luksuzu.
Slicno je i da kupis auto od 300.000 evra i vozis ga po Beogradu. Sa tacke realnog, prosecnog stanovnika sa normalnom zaradom, tako nesto je nepotrebno.
5870 za koju si napisao da kosta 300+ evra je trenutno bacanje para na nesto sto je nepotrebno...
U nekim stvarima vredi ulagati u buducnost, ali za graficke kartice to nikako nije slucaj, jer jednostavno izlaze kao na traci, i kada tu buducnost docekas (DX11 igre koje koriste moc takve grafike) ta kartica ce verovatno kostati 100-150 evra, a moguce je da ce biti i prevazidjena...

Naravno ne mogu ja da pricam nekome sta da kupi, onaj ko ima para kupice neke stvari cisto da bi imao bolje i lepse od drugih...
Tako moj drug ima PlayStation3 i komp od 800evra na kome radi sve. A ako pogledamo realno, covek igra fudbal kad mu dodje drustvo.

Poenta price je sto je ovo toliko koliko realan forum, i doci ce neko ko se ne razume bas puno, videti tvoj post da kartica od 300+ evra vredi svaki dinar i kupice je ako ima pare misleci da je bolje da sada da vise para i da bude miran na duze staze.
Ja mislim da je to pogresno i da treba da kupi nesto do 150, a kada naidje na nesto za sta ce mu trebati jaci hardwer da onda menja (po mojoj proceni za 2 godine, a nekome i duze)...
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DBrave na korisnoj poruci:
Mickie (14.10.2009)