Prikaz jedne poruke
Stara 28.2.2021, 21:12   #14
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Prodaja grafičke?

Citat:
DaniloNS kaže: Pregled poruke
Taj što ti je prodao RX 570 4gb za 10.000 se očigledno malo zeznuo, ili nije obavešten. Ima još istina njih na oglasima koji su neupućeni pa prodaju za 80-100 eur svoje RX 570. Ali ipak od pre neki dan većina sada traži 120-150eur za svoje RX 570 4gb, uskoro se to penje na 200 eur, živi bili pa videli. Pa meni oglas nije stajao ni 24 časa, a za to vreme imao sam na KP jedno desetak njih koji su mi slali poruke da im odmah šaljem kartu. Pored njih još me je nekolicina zvala na telefon, dvojica su me zvala u sitne sate, tipa 1-2 ujutro, odmah da dođu da kupe kartu. Niko se nije nešto preterano cenjkao. Svima je bila prihvatljiva cena (istina, i ja sam imao garanciju pisanu, pa možda im je to bilo primamljivo).
Moguce, ali lik ima prodatih vec 20 kartica minimum (razlicitih) i 300 pozitivnih saradnji...I kontam u 3AM, sta iako me zaj. pucam 10k, nije kraj sveta (a mesec dana kartica se pokaze samo tako). Vidim povukao je oglas nakon moje kupovine, znaci da je imao tu jednu... RX 570 4GB koja ima 'ledja' u hardveru...bukvalno kida (1080p)...Videcu taj CP koliko ce da ga muci, ali ovo do sada ne oseca...Grafa od 40 do 60 stepeni na MAX opterecenju. necujna i kada upali ventilatore...Nisam se nadao da je ovako dobra, kazem - jedino ASUS ROG STRIX GeForce RTX 3060 Ti ROG moze da iscupa Strix ROG RX 570 iz kucista - i to kada cene budu ispod 300e
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke