Prikaz jedne poruke
Stara 29.11.2015, 22:25   #13
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: Da se pohvalim plus 1 pitanje

Citat:
el_corona kaže: Pregled poruke
Moze da obradi mnogo toga ali ne na maksimalnim podesavanjima (mislim na igre). Meni je dovoljno sto moze da obradi CS 1.6 i CS:GO u 640x480 i to na low i 16 bita, da ne pominjem ostale igre.

Ne znam da li si imao prilike da gledas video zapise 24fps na monitoru 60Hz i 120Hz jedan pored drugog, da ne pominjem taj isti video zapis na TV-u od 50Hz i 600Hz jedan pored drugog gde je snimak mnogo fuidniji na modelu sa vise Hz i gde nema flicker i tearing efekta kao jeftinijem modelu - proizvodjas isti (Samsung).
Normalno je da slika izgleda bolje na plazmi nego na nekom jeftinom LCD-u (mada tih 600Hz kod plazme nije isto sto i 60Hz kod LCD monitora, nije to kao sto ti mislis). Dosta stvari utice na kvalitet prikaza, ne gleda se samo refresh rate (odziv, rezolucija, boje, uglovi gledanja...)
Pusti film na kvalitetnom 60Hz IPS monitoru i uporedi sa nekim jeftinijim 120Hz modelom, videces da gresis.
Takve 144Hz monitore najcesce uzimaju oni koji igraju FPS multiplayer igre, ali njegova konfa ne izgleda kao da je sklapana za BF3/BF4, CS:GO... Athlon nije prvi pik za takve igre.
Nece da skodi 144Hz monitor, ali mogao je bolje da rasporedi novac.
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke