Prikaz jedne poruke
Stara 3.6.2012, 20:42   #73
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.099 puta na 2.674 poruka
Određen forumom Re: Warlock: Master of the Arcane

Imas Greater i Global dispel. Jedan dispeluje sa grada, a drugi cini bacene direktno na tvog maga.

Sve bonuse i penaltije od spellova na gradu, mozes da vidis unutar grada, kao ikonice iznad okvira sa prihodima grada (donji levi ugao).

.

Sto se tice Greater Fire Elementala, klin se klinom izbija. Vatra, tj. bilo sta "elementalno" vrsi posao. Magovi na primer. A ako kojim slucajem dobijes Ica Trap spell rano, na konju si.

.

Tacno je da je AI bezrazuman, sto se tice zahteva, tako da sto se toga tice, jedino si pokriven ako imas neki ugovor sa njime (non-agression, alliance). I naravno, nista te ne sprecava, da cim oni prekinu dogovor da ga ponovo sklopis. A ako ti to nije u interesu, leko sacekaj malo i "sami ce sebi" objaviti rad.

.

Meni se uvek ispatio odlazak na drugi svet. Prvo, teritorija za naseljevanje, drugi admantium i nevil resursi. I trece jaja crvenog zmaja kao uber resurs (40 gold za ljudski grad), i mogucnost regrutovanjua zlatnog zmaja.

Naravno, ako su drugi protivnici previse slabi, lepo preskocih i ne zamajavas se time. Mada, eto posledju partiju sam bas pobedio preko drugih svetova (ima holy grounda ko pleve), bez da sam takao AI protivnike.

Ono sto dosta smeta je sto su u pretposlednjem patchu zestoko ojacali capitole protivnickih magova, pa je rana eliminacija mnogo teza. Razlog vise da ganjam alternativne nacine za sirenje i jacanje.

Poslednja ispravka: player1 (3.6.2012 u 20:54)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Nash Knight (3.6.2012)