Prikaz jedne poruke
Stara 3.6.2012, 19:17   #71
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Warlock: Master of the Arcane

Sad sam zavrsio ja mislim large continent mapu sa tri ili cetri dodatna sveta.
Tezina normal, cetri protivnika ...
Posle okruglo 300 poteza conquest victory.

Zanimljiva igra lite civilizatiion sa magijama svidja mi se.
Manje ili vece zamerke idu nekim stvarima.
Prvo monsters su prosto frustrirajuci. Cudovista se spavnuju svuda prejaka su dobar deo igre. Mislim ne uzimaju mi gradove ali su dosadni i vise cudovista usporavaju sirenje nego drugi magovi. Bukvalno je veci izazov izboriti se sa cudovistima nego sa magovima. Oni eventi kad spavnuje cudovista nasumice po mapi vestacki otezavaju igru i vise su dosada (lovim njihove jazbine po mapi) nego sto su neki izazov.

Drugi svetovi su pretrpani najjacim mogucim zverima. Veliki deo igre nema svrhe pokusavati proboj kroz portal. A posle samo sa elitnim jedinicama. Ili sumon imps posaljem ih kroz portal i roknem armagedon. I tako spamujem dok ne ocistim prolaz za vojsku. Jednom sam proso kroz portal i mislim da je na svakom hexu bio neka karakondzula Da bar ima nekih unikatnih bonusa, resursa iza portala nego uopste se ne isplati ici tamo. Vise sam iz radoznalosti upao tamo. Jos kad cudovista pocnu da prelaze u moj svet to je tek dosada. Posto stalno vodim rat sa cudovistima iz mog sveta i sa drugim dosadnim magovima a uvek manjka zlata, hrane malo trupa i odvojim za istrazivanje drugih svetova.

AI je suvise pasivan i mnogo glup bre. Mir non-aggresion, alliance onda on iz cista mira prekrsi to iako vec ratuje sa drugima. Par poteza posle 2000 gold refuse i to je sva interakcija sa njima. Objavljuje rat i kad nema nikakve vojske a pocne da gubi odmah mir i posle reprizira sve to. Takodje izgleda da AI nije mogo da izadje na kraj sa svim cudovistima jer se veoma malo rasirio u odnosu na mene.

Jos jedna zamerka ili mozda pitanje kako se dispeluje sa grada. Recimo bacio mi je onaj lunar thief na neki grad. Global dispel ga ne skida a ne mogu da nadjem na koji grad. Uostalom imam 30+ gradova (verovatno i vise ko ce ga znati) i smara da rucno trazim po gradovima.
Na kraju ne bi bile lose statistike i interaktivna mapa kao kad zavrsis Civ ali sta sad ...
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M1L0SH na korisnoj poruci:
Nash Knight (3.6.2012)