Prikaz jedne poruke
Stara 2.3.2011, 0:43   #5
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Određen forumom Re: GTX 570...ali koji?

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Apsolutno nisam u toku, jer sam se tek vratio iz vojske, a tamo baš i nisam imao vremena da čitam opise i informišem se.
Pa kada si služio na braniku otadžbine u full ratnoj opremi nije ni čudo.

Ja sam isto zbog kritičnih godina starosti morao da služim na braniku otadžbine do juče kao i ti, samo što je u mom slučaju u pitanju civilni branik otadžbine.

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Uglavnom, nameračio sam se na GTX 570, samo još da odaberem proizvođača i model. Hlađenje na kartici mi je apsolutno nebitno, jer će ići "pod vodu". Fabrički OC takođe, jer to mogu i sam. Najviše me brine dužina kartice, jer nešto imam utisak da su previše duge za Antec 900, tako da je poželjan neki model koji je kraći od referentnog, ako takav postoji. Voleo bih i Display Port, ali to je manje bitno. Kako će se kartica uklopiti sa mojom konfom? Ne verujem da je overkill za Q6600, a i da jeste, nije preterano, ali me brine kompatibilnost sa pločom koja je već prilično matora i naravno nije po PCI-E 2.0 specifikaciji. Svaki savet je dobrodošao.
Koliko ja vidim Gigabyte i Gainward verzije ove grafike imaju malo veće klokove od standardnih ali sve verzije GTX 570 imaju dual slot hlađenje.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke