tema: EA Origin
Prikaz jedne poruke
Stara 18.7.2011, 3:56   #34
Typhoon
Banned
 
Član od: 22.1.2011.
Poruke: 2.187
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 335 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: EA Origin

Ja lepo backapovao moje tvrde kopije u EA Originu pomocu opcije “Redeem product code” ME, FIFU i MOH reko ajd da prpobam nije losa fora pa cu ostale igre kasnije… kad ono…
Pojavi se jedan problem vezan za aktivaciju igre koji je nasatao greskom jednog njihovog “strucnjaka” sa Origin Live Chata kome sam prosledio svoj cd key da bi mi kao promenio jezik igre MOH u Originu na moj zahtev iz English GB u English/French verziju… na kraju se ispostavilo da je lik ustvari blokirao moj key kod za aktivaciju. Tako da nemogu da izvrsim online aktivaciju sa mog racunara vec igru mogu igrati samo sa “Disk Authentication” opcijom koju treba aktivirati pre same instalacije igre.
Juce sam imao prilike da pricam sa njihovim “strucnjacima” na EA Live chatu sa njih pet i mogu reci da je to gomila necega da ih nazovem neznam kako… koji neznaju nista drugo da ti odgovore osim “ your key code is disabled contact your retailer”. Kada sam ih pitao da mi kazu razlog zasto mi je blokiran kod za aktivaciju nijedan nije dao nikakav odgovor osim “contact your retailer”. Da bi bilo kakav problem resio sa EA igrom morace covek “krv da pljune” dok stigne do nekog njihovog “Cyber Senior Managera Kosmosa” i onda kad ga posle 40 minuta cekanja docekas, taman se konektujes s njim, kad ono pojavi se poruka da se “Expert” diskonektovao!

-EA kao da nezna da postuje svoje korisnike od koijih opstaje i zaradjuje gomilu para!
-EA se prema svojim musterijama ponasa kao da nam daje freeware igre!
-EA se tako ponasa, kao da njihove musterije imaju novac za bacanje!
-EA resava probleme samo onima koji direktno kupe igru sa njihovog sajta! Takav sam odgovor dobio od jednog njihovog operatera na EA Live chatu! Za sve ostalo odgovor je “contact your retailer”!



Ja da svoj tesko zaradjen dinar u nasoj zemlji kakvoj takvoj dam za EA igru, to se vise nece desiti! Nikad vise necu kupiti nijednu EA igru ma koliko dobre bile!
Typhoon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke