Prikaz jedne poruke
Stara 11.11.2006, 0:01   #10
Mirun
Član
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 40
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Instaliran XP nestabilno radi

Citat:
Chemist kaže:
Testirao sam oba modula, svaki posebno, sa programom "Gold memory" i definitivno jedan modul nije ispravan.Posle 12% testa ispisuje greske, pri cemu i skala u procentima pocrveni.Drugi modul ne pokazuje nikakve znake posle dva predjena kruga ispitivanja (ako je to dovoljno).
Racunar mi je za sada stabilan,sa 256mb memorije, jedino sto mi se povremeno javlja gore vec objasnjena poruka u vezi Win32 kada sam na netu, nakon cega moram da restarujem racunar da bi mi se iskljucila ikonica (za internet)na desktopu.
Da li mi je bolja varijanta da dokupim jedan slot od 512mb i da radi sa mojom preostalom od 256mb ili da dokupim istu PQ1 od 256mb pa da imam dual channel? Da li je tolika prednost u dual channelu?
Odlično. Problem je rešen. Još kada bi reinstalirao Windows sve bi radilo savršeno kao i pre. Ljudi koji imaju mnogo više iskustva od mene kažu da od dual chanela nema leba na starim Athlon procesorima za Socket A. U svakom slučaju, mislim da se više dobija na performansama sa više memorije nego sa manje u dual chanelu. A zašto nebi prodao svoju memoriju i kupio 2x512 i bog da te vidi
Mirun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke