tema: Slusalice
Prikaz jedne poruke
Stara 9.8.2014, 18:20   #24
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
I nisam ovde da bih se grudvao s tobom, batali taj ton. Kontamo, expert si za akustiku, a svejedno forsiraš jedan isti tip sluški, kao da su alfa i omega...trebalo bi da znaš bo5e.
Ne pokušavam ja da pokažem kolko sam ekspert za bilo šta, samo pokušavam ta ti obajsnim neke jednostavne stvari, ali ti si zapeo za svoje viđenje pa to ti je, što si upravo pokazao ovim dole:

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Opet, ono šta sam i rekao...ne va5a ih slušati glasno jer će oštetiti sluh, lakše no drugi tipovi slušalica, jer leže dub5e. Nigde tu ne piše da su svi drugi tipovi slušalica inferiorni u odnosu na njih...jer nisu. Svake imaju svoje zvrčke...
Ovim delom tvoje poruke si pokazao da nisi primio ništa što sam napisao, a ni što je qryak napisao. Samo pričaš jedno te isto, a to je da će lakše oštetiti sluh iako ti i u ovom tekstu što je postavio qryak i u mom onom postu sa sve slikom lepo objašnjeno da apsolutno nema veze blizina zvučnika bubnoj opni.

Koje god slušalice da pojačaš preglasno mogu oštetiti sluh, hvala bogu, al to nema veze sa time gde se one nalaze i neće se "lakše" oštetiti sluh zbog toga.
Al očigledno ne vredi tebi objašnjavati, bitnije ti je da me isprozivaš kako se ja samo pravim pametan ovde.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke