tema: EUnet ADSL
Prikaz jedne poruke
Stara 30.10.2008, 11:45   #20
zomg
Član
 
Član od: 2.2.2008.
Lokacija: Grizzly Hills Reputacija: ■■■■■■■■■
Poruke: 417
Zahvalnice: 680
Zahvaljeno 282 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku zomg
Određen forumom Re: EUnet ADSL

Citat:
MarkoZ kaže: Pregled poruke
Ako cemo svi da slusamo holodoca onda ajmo svi da uplatimo 2500din za paket 512/64 i svi cemo biti zadovoljni.
Nemam nista protiv coveka ali jbg neki od mojih drugova su imali eunet adsl i posle jednog meseca ga promenili.Koga briga da li cu da skinem 50GB ili 100GB za jedan mesec i ako mi se skida cela diskografija mice trofrtaljke hocu to da mi se skida brzinom koju sam platio,briga me sto nekom tamo treba posao da se zavrsi preko neta (ako takvog ima u srbiji) preko brzog interneta (o5 ne znam da li taj internet ima u srbiji).
Slazem se s njim za file servere i speed test,a i jedna opcija koja mi se svidja kod euneta je mogucnost da povecas upload bez obzira na paket.
Pa ja imam brzinu od 512/64 kbs i uskoro ce preci na brzinu od 768/xx(nemam pojma koliko) kbs a placacu to 1460 din. U zivotu nisam dobio upozorenje od njih iako skidam preko p2p sve zive vec jedno godinu dana.Zadovoljan sam sa odnosom cena-kvalitet,a ovako download mi ide i do 60 kb/s, a na p2p do 45-50 kbs.Znaci nemojte samo da kritikujete EUnet kad su oni jedan od naj provajdera u srbiji.A za tebe holodoc.....jedno veliko BRAVO.....!
zomg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke