Prikaz jedne poruke
Stara 17.1.2006, 2:15   #17
Brains
Cogito ergo Brains
 
Avatar korisnika Brains
 
Član od: 16.10.2005.
Lokacija: Lobanja
Poruke: 417
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 42 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...)

Citat:
xw0lf kaže:
ljudi, jer moze malo ozbiljnosti
vi se svi znate i zezate se
umesto da vodimo ozbiljno razgovore
Zar ti iko ovde deluje kao ozbiljan co'ek?

Citat:
xw0lf kaže:
-primedbe u vezi zbuka mozda poticu od losih slusalica, sta bi bilo ako bi stavio
neke bolje, kvalitetnije?? sony/philips u rangu 1000-2000din ?
Pa, svaki MP3 plejer testiram svojim slusalicama (AIWA) za koje znam da su dobre, tako da primedba ostaje.

Citat:
xw0lf kaže:
-molim savet, nemojte samo da mi se smejete, one slusalice sto idu uz stlab player, kako je zamisljeno da se noce oko vrata i istovremeno budu i lance za mp3? kapiram da ima neke vece onaj "konopcic sto na 5cm od prikljucka visi... ali ne kapiram kako je zamisljeno da se to poveze i stavi oko vrata...
moze mala pomoc, ako neko moze da nacrta i prikaci sliku, jer prvobitna ideja da drzim player u dzepu od trenerke dok trcim i vozim biciklu ne drzi vodu, jer sam visok a kabal od slusalica je prekratak...
Kupi duze slusalice. Salim se. Imas dve kuglice. E te dve kugleice postavis na oko 10cm od samih zvucnika na slusalicama. Sad samo treba da protnes glavu kroz rupu izmedju kuglica i plejera i eto... A onaj konopcic odsrafis (metalno burence se razdvaja na dva dela). Onaj manji deo sa konopcicem treba da protnes kroz rupicu na plejeru koja je predvidjena za konopce. e, kad protnes konopac, samo treba da kroz njega protnes onu polovinu burenceta i napravis mrtvu petlju. Kad zategnes, bice cvrsto... Sad samo treba prisrafiti burence i sve je kul.
Brains je offline   Odgovor sa citatom ove poruke