Prikaz jedne poruke
Stara 13.1.2006, 20:51   #10
Brains
Cogito ergo Brains
 
Avatar korisnika Brains
 
Član od: 16.10.2005.
Lokacija: Lobanja
Poruke: 417
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 42 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...)

Citat:
xw0lf kaže:
uslovi, sta ocekujem: malecki, AAA baterija, da sto duze radi na toj bateriji, da prima MMC karticu, da ima FM, da ima solidan, sto kvalitetniji zvuk (da sa dobrim slusalicama koje planiram da kupim posebno, zvuk lici na nesto a ne da zvekece ili bruji zbog loseg pojacala u playeru), isto tako da ima ekran, dobro vidljiv sa informacijama tipa id3 tag, vreme pesme, baterija, da moze da biram pesme krecuci se kroz memoriju.. i sl.
E, kada se pojavi ovaj plejer, prvi cu ga kupiti... Salu na stranu, ovakve prohteve ces tesko zadovoljiti. Cak i najboljima (citaj iRiver) fali po par stavki koje si naveo ovde. Tesko je naci savrsen MP3 plejer. To ti je kao da trazis savrsenu zenu (ili muskarca za sve devojke foruma )... Odlucis se sta ti rado zrtvovati i tako izaberes plejer.

Citat:
xw0lf kaže:
e pa brains.. ima li nesto za moju dusu iz aktuelne ponude i ako je cena u pitanje koliko mi minimum para treba za ispunjenje mojih zelja? (ne, necu ipod)
Ni iPod te ne bi spasao ovih prohteva. Reci mi sta ti je najbitnije. Napravi listu prohteva sa tri stavke: pod obavezno, bilo bi lepo i ne mora. Pa tek onda da vidimo da li moze da se nadje nesto.

Poslednja ispravka: Brains (13.1.2006 u 20:59)
Brains je offline   Odgovor sa citatom ove poruke