Prikaz jedne poruke
Stara 12.1.2006, 2:17   #1
xw0lf
Novi član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...)

molio bih cuvenog maga SK Nikolu aka Brains da pripomogne, mada bi mogli i ostali. Jedino bih molio da saveti tipa "ma kupi apple ipod i uzivaj" izostanu, jer me doticni ne zanima, hehehehe...

ovako...

uslovi, sta ocekujem: malecki, AAA baterija, da sto duze radi na toj bateriji, da prima MMC karticu, da ima FM, da ima solidan, sto kvalitetniji zvuk (da sa dobrim slusalicama koje planiram da kupim posebno, zvuk lici na nesto a ne da zvekece ili bruji zbog loseg pojacala u playeru), isto tako da ima ekran, dobro vidljiv sa informacijama tipa id3 tag, vreme pesme, baterija, da moze da biram pesme krecuci se kroz memoriju.. i sl.

ono sto me muci:
-uslov je da ima FM, diktafon i ne mora da ima, posto kontam da ovi sto nemaju internu memoriju uglavnom nemaju ni diktafon, ali FM radio bih zeleo a bilo bi idealno da radio moze i da se snima
-ako bas mora zbog kvaliteta, prihvatio bih i modele sa 128/256mb ugradjenih ali da cena ne probije 50/60e, uslov je i dalje mmc slot, FM i dobar kvalitet zvuka
-isto bi bilo prakticnije da mp3 player bude duguljast (ima li takvih sa mmc slotom) sa mogucnoscu da se stavi trakica za oko vrata, prakticniji je za nosenje od ovih cetvrtastih koji su dobri samo za u dzep...

e pa brains.. ima li nesto za moju dusu iz aktuelne ponude i ako je cena u pitanje koliko mi minimum para treba za ispunjenje mojih zelja? (ne, necu ipod)

hvala unapred...
xw0lf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke