tema: Max Payne 3
Prikaz jedne poruke
Stara 26.8.2012, 22:26   #1267
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Stigoh do kraja 12 poglavlja jos pre mesec dana i nisam imao zivaca da prelazim vec mesec dana.Nije mi dosadila igrica vec ne znam ni sam.Nije toliko mracna,previse je kriza srednjih godina i max payne kada bi bio srbin.

Inace igram na hardu pa mi je trebalo dobrih 2 nedelje igranja pomalo da stignem dotle.

Najveca mana koju dajem igrici je ono kada ostane neki neprijatelj ziv ali na zemlji pa nece trigger da se aktivira za otvaranje vrata/uletanje neprijatelja/cinematic dok ih sve ne resis bede.Pogotovu u misijama gde kada zveknes neprijatelje i oni ostanu tako polumrtvi ne mozes ih dokusuriti(recimo misija u panami sa onim tornjem koji vrvi od neprijatelja),samo jedan neprijatelj ostane i moras iz pocetka jer su iza nekog zida. Taj deo sam bar 10-15 igrao.Najblize sto sam dosao nervnom slomu posle igranja quake 3 na nightmare ako zna neko o cemu govorim.

Posto sam i ja da kazem iz starije garde,i meni je ona retro misija u njujorku legla najbolje,i rado bih gledao maksu kako se napucava u deprsivnom njujorku bar jos nekoliko delova.

Sto se tice cinematica,verovatno su na normalu precesti ali na hardu ti donesu ako nista drugo osecaj srece sto si presao checkpoint i neces morati ponovo da ludis jer te je neki cika pogodio jednim metkom i ubio odma,recimo na misiji na groblju kada je onaj kruzni deo,ili u toj prokletoj panami.

Sve u svemu za sada 8/10 ocena,kada predjem igru cu se vrnem da dam svoj konacni sud.
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke