Prikaz jedne poruke
Stara 6.5.2010, 3:45   #2
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Pa dobro bre mogao si malo da se potrudis u prezentovanju igre a ne ovako: '' Eve vam ga na !''


The Secret World je novo Funcomovo (The Longest Journey, Anarchy Online, Age of Conan) MMO cudo smesteno u savremeno doba, koje se, po navodima autora, bavi mracnim svetom teorija zavere. Naime igrac ce u TSWu imati priliku da zaigra ulogu jednog od pripadnika elitnih tajnih organizacija (Templari, Iluminati, The Dragon) i da ucestvuje u epskoj borbi dobra i zla (WTF???)



Neka osnovna obelezja igre u kratkim tezama:

- Igra se desava u savremenom dobu.
- Igraci ce moci da posete ogroman broj lokacija sirom planete Zemlje. Telokacije obuhvataju ali ne iscrpljuju- London, Njujork , Seul, Agartu itd.
Ovo implicira da ce igra biti zestoko instancirana i rascepkana sto po mom misljenju unistava taj osecaj kohezije i sveta kod MMOa.
- Nece biti klasa, niti nivoa vec ce igra viti ''skill based''.
- Vatreno oruzje, macevi, magija.
- Prica ce biti linearna uz dodatne questove (FFXIV i Guild Wars model)
- Ubedljivo najveci deo sadrzaja igre, igrac ce moci da predje sam.



Zvanicni sajt igre: http://www.darkdaysarecoming.com/
TSW wiki gde mozete naci vise informacija o igri (doduse, jos uvek ih nema puno):http://www.crygaia.com/wiki/index.php?title=Main_Page


Sto se Initiation testa tice, on sluzi da vas na osnovu odgovora smesti u jednu od tri frakcija u igri. Sam test je nepotreban i providan, i po mom misljenju postoji samo u promotivne svrhe. Naime, frakcije s kojim moze da se igra su toliko ideoloski izdvojene i razlicite da je nedoumica kome prici apsurdna i smesna. (Zamislite kada bi u Kotoru napravili initiation test da bi ste utvrdili da li ste vise pristalica Jedi ili Sith filozofije. E ovo je nesto slicno).Ukratko, Templari su fanaticni borci za dobro, Iluminati su beskrupulozni makijavelisti, a Dragoni koktel raznoraznih dalekoistocnih stereotipa i klisea.



Par slicica:












Da budem iskren, ja licno ne ocekujem puno od ove igre, al aj videcemo...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke