Prikaz jedne poruke
Stara 29.5.2022, 19:54   #15
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars Jedi: Survivor

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Moj problem sa J:FO igrom je što imaš osećaj kao da lightsaber-om udaraš vazduh, a ne neprijatelje, hitbox & collision su bili baš loši. Ne postoji ta težina kao recimo kad zvekneš nekog sekirom u GoW (ili onaj osećaj sile kad Kratos prizove natrag sekiru).

Nadam se da će to ispeglati za nastavak, pored ostalih stvari
Kao sto ti je kolega objasnio sablja tako i funkcionise, ona prolazi kroz metal kao kroz puter, topi metal bukvalno. Tamo gde ima problem da prodje jeste druga svetlosna sablja, a to je odlicno uradjeno kada naidjes na Sithe ili dark dzedaje.

Ono sto nedostaje kod odredjenih protivnika jeste to sto nema onog seckanja tela na komadice kao sto ima kod nekih monstera, na primer startrupere ne mozes da prerezes na pola dok monstere mozes.

Tako da sto se tice osecaja udarca po meni su uradili odlican posao, super partikli, neprijatelji dobro reaguju i generalno je taj feedback tamn kako treba. Moze da bude brutalnije, da krv siklja na sve strane ala Sekiro, ali to nema sanse da se vidi u nekoj Diznijevoj fransizi.

Svidja mi se sto su najavili mracniji ton i pricu, to moze da bude jako dobro jer bas nedostaje takvih momenata u SW univerzumu.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Vlajk@ na korisnoj poruci:
mvasic (30.5.2022), player1 (29.5.2022)