Prikaz jedne poruke
Stara 3.7.2017, 16:57   #7
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2017

Kupih broj danas. Super naslovnica, brdo finih tekstova i recenzija. Bilo mi je zanimljivo čitati recenziju X370 ploče koju sam i sam kupio, mada još ne mogu da nađem kako da izguram 2933Mhz po OC forumima, al polako, i sad sam zadovoljan situacijom u odnosu na početak.

I dok pojedini autori dijele entuzijazam i optimizam oko Ryzen procesora, i što Intel konačno ima konkurenciju nakon toliko vremena, Kuzma po starom dobrom običaju ostaje hardcore AMD hejter. Dolazi njegova kolumna i kako bi bilo da trolaju nekog druga da mu poklone Ryzen procesor, kao, kakvi su ti benčovi, lololooool... Pa mogao je i u istom maniru reći da poklanja i9 i pita kako ti se sviđa nova pećnica...

Evo, i ja koji važim za nekakvog AMD fanboja, držim par 1080Ti modela na listi želja dok čekam da izađu benčovi za RX Vegu, isto kao što sam prethodno držao neke i7-ice dok nije izašao Ryzen. Ali taj lik, otkad čitam SK, nikad za nikad nije rekao nešto pozitivno na račun AMD/ATi kompanija.

Ne znam od čega je počeo toliki butthurt, ali čitam dovoljno dugo da se sjećam kako su se AMD i ATi uhvatili za uši i zajedničkim mlataranjem nožicama pokušavanju se održati na površini, od postavljanja skrinšotova u recenzijama gdje se puškara po logou od njihovih kartica iz in-game bilbord reklama, pa preko toga da je čak u periodu kad je nV imala nesretni Fermi, od milošte zvani Thermi, u io portu nije rekao liku uzmi neki HD5000, nego čekaj novu verziju GTX-a...

Ovo da rade autori, a ne daj Bože urednici, u nekim drugim medijima bi bilo, blago rečeno, skandalozno.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Renner na korisnoj poruci:
player1 (3.7.2017), Rocker (12.7.2017), shrafko (4.7.2017)