Prikaz jedne poruke
Stara 26.1.2007, 21:07   #24
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.376
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Najcudniji potez programera jeste licenciranje Havok enginea za animaciju Lulinih grudi. Mislim ,nije bitno sto je animiranje svih likova u igri ocajno uradjeno, ali je zato jako bitno da su Luline sise perfektno animirane. Mozda ljudi nisu imali dovoljno novca za celokupnu licencu… Doduse, Lulini "atributi" su i glavni atribut u igri, pa nije ni cudo sto na omotu DVD-a velikim slovima pise "featuring bouncing boobs technology". Ako ste oduvek zeleli da posmatrate perfekto animirane zenske grudi, onda je Lula 3D pravo otkrovljenje za vas.
Verzija igre koja je dosla do mene nije bila sinhronizovana na engleski, vec su svi dijalozi na nemackom, ali postoji engleski titl. I to ocajno los engleski titl. Na stranu sto sve puno nemackih neprevedenih reci, nego i ono sto je prevedeno kao da je to odradio osnovac sa trojkom iz engleskog. Cuo sam da ni verzija sa engleskom nasinhronizacijom nije postedjena slicnih bisera.
O ovoj igri kao avanturi necu ni da trosim reci jer je zaplet bezveze, zagonetke ne samo da nisu logicne vec se svode na kombinovanje predmeta po sistemu APP(ako prodje, prodje). Tesko da ce ovaj element igre privuci nekoga da duze ostane uz nju.
Lula 3D je najobicniji shit, koji treba zaobici u sirokom luku. Ako vas bas nesto neobjasnivo vuce da kupite i probate ovu igricu, bolje kupite adult movie, imace vecu upotrebnu vrednost




I na kraju jedan wallpaper:

Ocena: 40

Poslednja ispravka: DeCoy (26.1.2007 u 23:57)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke