Prikaz jedne poruke
Stara 12.10.2007, 7:10   #54
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Skoro negde, tražeći kvalitetnu a ne preskupu stolicu koju ću koristiti dok sam za računarom naišao sam na jednu Novosadsku firmu u kojoj sam video oko 50-tak stolova za računar, čije cene su bile više nego pristojne a dizajn izuzetno maštovit i raznovrstan. Pošto ih oni osim prodaje i proizvode lako je dogovoriti se u kojoj boji će biti ploče i okovi, ako ima metalnih delova ...

Odmah sam se setio ove teme i vas koji tražite neki dobar sto, verujem da bi ga tamo mogli naći ... meni je recimo zapeo za oko jedan sto koji je imao dodatak zglobno vezan na kraju koji se pomera, nešto poput kazaljki na satu, tako da možete da ga podesite da stoji u uglu ili sasvim ravno uz neki zid. Cena mu je bila oko 5.000,00 din. i da mi je potreban sto ne bih razmišljao duže od minute ...

Prodavnica se nalazi na Novosadskom sajmu i ne mogu da navedem zbog poznatih pravila foruma njeno ime ali mogu da kažem da imaju više nego očajnu web prezentaciju, sajt im je prava prilika da neko vešt (od vas, recimo) dogovori sa njima dobar posao oko kreiranja istog na nivou kvaliteta koji bi trebalo da takva prodaja ima.
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Simke na korisnoj poruci:
MilanSM (20.12.2007)