tema: The Bus
Prikaz jedne poruke
Stara 17.9.2022, 19:39   #19
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.676
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: The Bus

Citat:
tobra kaže: Pregled poruke
@ Johnny-24

Ja ti ne predlažem da uzmeš Fernbus Simulator, ja imam i nisam zadovoljan sa njom da napišem blagi užas. Mislim da je bolje da sačekaš. Što se tiče optimizovanosti to je tačno ali ja nemam baš nekih problema igra radi ima bagova ali je sve to u granicama, mada me malo nervira odsjaj od sunca i farova drugih vozila malo je to sve blještavo. Sad zadnji problem je sa volanom FFB ne radi kako treba. Radilo je super dok nije Logiteč ažurirao G-Hub, ovo se dešava i sa ATS i ETS2. Ja ne mogu da koristim stariju verziju Logitečovog programa za to što nije kompatibilan sa G923 TrueForce tako da za ostale volane neznam G27, G29 i G920
Sta znam, mislio sam malo da se zezam sa fernbusom, probao sam onu verziju, ali to je neka stara i jbga. Za 800-900 din na kinguinu mislim da njie los dil za ubiti vreme dok malo ne ispeglaju The Bus. Ja imam G920 ali mi dosta bolje radi sa onim starim logijevim softverom Logitech Gaming Software, a podrska kaze da je za moj volan namenjen G-Hub. Sve u svemu razmislicu jos malo da li da odmah pazarim The Bus ili ne. Hvala ti na odgovorima.
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke