tema: Diablo IV
Prikaz jedne poruke
Stara 28.3.2023, 0:27   #114
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: Diablo IV

Šta ja znam ovako iz opene bete kao dobro unapređena D3.

Po svemu što sam ispratio glavna osnova igre je D3, vidi se uticaj D2R na skill tree koji bi rekao da je node tree. Ali videli smo samo 1/10 mehanika u beti.

A na D3 sam se baš naložio kad je izlazila, igrao sam i to betu a na kraju samo Act 1 i RoS bili dobri i to posle tipa 3 god. kako igra izašla. Ultra teška bila i loot bio baš očajan i obeshrabrujući.

U beti namerno pojačali drop legendary itema da ljudi vide šta od aspecta ima i da testiraju kako rade.

Osećaj igranja sa svakom klasom je drugačiji, možda jedino Sorc i Necro su kao casteri isti, ali Necro može i da bude kao melee. Baš se da viditi da samo preko skill sistema može da bude brdo buildova a plus aspecti sa leg. itema koji modifikuju/pojačavaju skillove.


Battlepass ako bude samo kozmetički realno neće kvariti gameplay, to što će neko da trčkara sa šljaštećim krilima i obojenim armor drugačije u gradu, ili slučajno jednom u 5 sati izvan grada neće biti strašno. Neku veću ekspanziju mislim da će smeti da puste ako budu imali popularnost ako se zeznu biće kao sa D3 gde Necro i neke mape su trebali da budu druga ekspanzija, ali ipak su ih da li na kašičicu i uvalili DLC klasu.

A ako krenu sa MTX kao u Immortal mislim da će popiti takav rage da niko više ikad neće igrati njigove igre.
Ja ću im prvi pisati da mogu da se prodaju kinezima i zaborave na zapadno tržište.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke