Prikaz jedne poruke
Stara 10.4.2022, 18:48   #19
Denis
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Poruke: 155
Zahvalnice: 180
Zahvaljeno 70 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2022

Citat:
xCanEx kaže: Pregled poruke
Trivijalne i nevazne stvari....SK je institucija racunarskih casopisa na nasim prostorima, i treba ga cuvati u ova teska vremena. Ja SK citam jos iz sredine osamdesetih, i imam gotovo pa sve brojeve, nisam ni primetio da je cena povecana za 50din, jer ga uzimam vecinom uz neke druge stvari sa kioska...cigare i ostale sitnice, i potpuno mi nije bitno, i odbijam da poverujem da je ljudima koji drljaju po 100fps u igrama tih 50din mesecno moze bilo sta da znaci....
Da ovde nisam video temu ne bi ni uocio ali stvarno....
Ne razumem cemu problematika oko tog povecanja cena, presmesno...dobro je da ljudi iz redakcije imaju nacina da ga izdaju uopste u ova vremena, kad se narod naviko na da sve oko racunara i softvera navata dzaba na netu, pa mi je iskreno i upitna isplatljivost uopste - mislim ko jos kupuje papir na kiosku...jako retko.
Ne treba meni SK da proverim sta je dobro od hardvera ili da procitam recenziju softvera i igara, ima to gde god da se nadje.
On sluzi za lagano opustanje od 2-3 sata dok se cita i tolko...a meni mi recimo gospodin Kuzmanovic izuzetno simpa kako se razvija kroz vreme...jos pamtim neke extra tekstove njegove dok sam vojsku sluzio...obaska to sto sam bog zna sa koliko nickova vas ovde na forumu godinama pecka, troluje ili sto rece neko ispod rentuje...hehehe.
Bravo. Baš sam hteo nešto slično da napišem.
Denis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke