Prikaz jedne poruke
Stara 30.1.2008, 22:27   #4
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Vasi poceci na ovom forumu

Sta znam, u pocetku sam vise citao a manje pisao. Posle sam se manje vise oslobodio. Inace, to su bila vrh vremena u samom pocetku. Nije bilo ovoliko podjela na podforume i cuda (cijeli prvi dio foruma o komponentama je bio ujedno, sve igre su bile ujedno, Brbljaonica ekstremno cista od svih nepotrebnih tema), malo korisnika i malo postova (sjajno za nas sa dial upom), niko nije spemovao ili vrijedjao, gdje god obrnes i otvoris neki topic da procitas naletis na Reloadera modovi i admini su bili prisniji sa nama. Jbg, neki likovi su nestali i ponekad kad pogledam neku stariju temu, sjetim se clanova koje vise ne gledam ovuda.

Tek od 2006 i kasnije (forum je startovao oktobra 2005 zvanicno) je poceo masovan priliv novih clanova, promjene u izgledu i strukturi itd. Sad kad ga sagledam iz ove perspektive, vjerujem da je Forum izrastao u nesto mnogo sire i kompleksnije nego sto se dalo naslutiti tih prvih mjeseci.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke