Prikaz jedne poruke
Stara 10.5.2020, 20:45   #165
Fabriek
Banned
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 837
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

E tu se potpuno slažemo, ali još sam pre x godina pisao koliko mi fali ta mističnost, zakulisne radnje i delovanje iz senke, uz veliku dozu misterije i wow efekat na kraju, kao nekad.

Nove igre jesu u tom smislu isprazne, ali meni nisu nezabavne za igranje, nekako sam se prilagodio i pomirio.

Ako se uželim atmosferičnosti, uvek su tu čak četiri-pet takvih igara u serijalu, koje su što se kaže dobro ostarile. I tu su da ostanu.

I sami znamo da će Darbi to da podigne na viši nivo, u smislu priče, nego u Odiseji što je bilo, ali je veliko pitanje koliko su mu bile odrešene ruke.
Ja lično, Darbiju nikada nisam oprostio što je uništio tkz modern day i to baš ON i sveo ga na onu mizeriju. Jer je modern day za mene esencijalni lepak koji sve drži na okupu da se ne raspadne.
Ubiju, što je onako jezivo ubio glavnog antagonistu serijala. Da ne pišem sad, to mi je mučno.

Stvarno ne znam šta očekivati od nove igre. Činjenica je da mnoge stvari kriju i da ih već sad prate silne kontroverze, što u smislu konstrukcije igre, imena ptotagonista, grafike, što suludih marketinških poteza.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke