Prikaz jedne poruke
Stara 28.1.2019, 11:22   #7335
Shobe
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 180
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 61 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Meni je Witcher totalno ruinirao gejming. Nakon zavrsne spice bilo je nekako prazno... Bez veze... Bio sam srecan sto je konacno gotovo, i tuzan sto nema jos
Jos jedan veliki prelaz je izvestan.
Knjige su vrhunske, obavezno procitaj ako imas vremena, bas su napisane kao questovi u igri, da dodam da su neki od likova iz knjige tako fenomenalni da mi je zao sto ih nije bilo i ovde.
Ja sam isprva mislio da mislis na ingame knjige Pa videcu, ako su vec toliko hvaljene.. Znam da ih ima u Laguni.
Na mene je za sada ubedljivo najveci utisak ostavio Gaunter O'Dimm iz HoS ekspanzije. Neverovatna gluma.

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Sto se Elexa tice on je dosta slican Risen 1 samo sto je Sci-Fi, pa ako si voleo Risen ovo ces voleti jos vise. Gemplej u Elexu je zarazan do ludila, i tesko ces dobiti nesto a da se bas ne potrudis. Mana ima, a visoku produkciju kao u Witcheru nemoj ocekivati.
Nadao sam se da ces reci da je vise kao Gothic , mada je to u sustini i Risen 1
Morao sam da ga instaliram na kratko, cisto onaj uvod da vidim i da, lici na Risen po mehanici i grafici i sa dosta izazovnim borbama. Stigao sam do prvog NPCa i tu sam batalio dok ne predjem Witchera
Shobe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke