Prikaz jedne poruke
Stara 27.1.2019, 9:03   #7333
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
50?! Od sada prema Vama imam poseban rispekt Npr W3 mnogo bolje lezi nama sa istrosenim zivcima od Odiseje...Odiseja je napumpana adrenalinom previse, dok je W3 umeren, zna i da opusti cak
Kako da ne opusti onaj Geraltov bariton??

Ne znam, ja volim te "open world" RPGove i Witcher 3 mi je (kao i Dovahkiinu) poprilično ruinirao gejming i skoro ništa mi nije bilo zanimljivo (posle toga ni NBA 2K nisam pipnuo, a bio sam VEEEELIKI ljubitelj te igre). Jedino što je uspevalo da mi koliko-toliko drži pažnju bio je GTA V. Počeo sam jednom i Origins, ali mi je na staroj mašini Bayek hodao "sporoseckajući" pa sam odustao. I po četvrti put prešao W3 dok skoro nisam naučio napamet neke delove (onaj sa Bloody Baron-om mi je baš dobra priča).
Ali kad sam kupio nov komp iz čiste dosade sam ponovo probao Origins (narodni) i ponovo sam osetio oduševljenje kao kad sam igrao W3 (dobro, ne baš TOLIKO).
Šta ću, valjda to ide sa godinama, volim da se opustim i besciljno lutam Egiptom ili Grčkom, baš kao što sam voleo (i opet ću) da špartam Belim voćnjakom, Skeligama i prelepim Tusanom.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
polarnimeda (27.1.2019)