Prikaz jedne poruke
Stara 14.1.2019, 21:13   #7329
Shades
Član
 
Član od: 23.5.2013.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 184
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 57 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Samo kad se setim pre tri-cetiri godine kada sam hajpovao Witchera, pojedinci su bili izrevoltirani mojim nacinom pisanja i "praise the lord" ponasanjem u temi. Namirisao sam da ce ova igra svojim kvalitetom oznaciti jednu celu generaciju, i bio sam u pravu... Pojedinci su kacili gifove "sprednje" na moj racun i pisali komentare u stilu "hyper kid fanboy" i slicno... Nikada nikom od njih nisam prebacio, niti je za tim bilo potrebe, ovo remek delo im je svaki argument satrlo.

Nikada nisam bio gejmerski srecan zbog izlaska neke igre. Imali su po meni najbolji marketing koji sam ikada video za neki proizvod ovakvog tipa. Nekako, koliko god da su prikazivali igru, uvek sam hteo da vidim jos. Kod mene su tako lako prevazisli hype za Skyrim a znamo kakav je onaj cuveni trejler kad se Dovahkiin izdere u onog zmaja... Ne znam... Valjda kako godine idu ne hajpuju me igre vise toliko, a voleo bih da mogu...

Ja ne smatram Witcher 3 savrsenom igrom, takva ne postoji, ali je smatram najvecim gejmerskim dostignucem do danas u smislu odnos cena-kvalitet. Bruka danasnjih vecih developera je da je "Ekspanzija" Blood And Wine, veca i obimnija nego neke njihove igre, a po vise nego duploj ceni. BaW je kostao 20 evra. To je sramota!

Znam skoro je glavni producent God Of War (igra godine 2018) hteo da pravi ekspanziju, da bi mu u timu rekli da je to malo previse za ekspanziju. A nije blago meni! Nije!

Jednostavno je za mene obelezje ove generacije (to racunam po konzolama jer one diktiraju gejming tehnicki). I ako vam kazem da sam celu igru presao samo jednom, doduse ekstremno temeljno (cak sam i sve knjige procitao - 3000 strana) i to verovatno medju poslednjima ovde... No, u planu je nova malo bolja masinka pa ce se odigrati jos jednom.

Dovakin kupuje rtx 2080ti
Shades je offline   Odgovor sa citatom ove poruke