Prikaz jedne poruke
Stara 7.5.2008, 13:00   #6
BugA
Član
 
Član od: 7.5.2008.
Lokacija: Bor, Srbija
Poruke: 58
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 14 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BugA
Određen forumom Re: Kako da igram AOE2 online?

Radi super, pa tako smo mi igrali. Inace po specifikaciji, igra trazi 28.8 Kbs modem :

Desi se ponekad lag, ali retko, recimo dva - tri puta u toku sat-dva, na po par sekundi, ili ako pocne neko krljanje tipa 100 na 100 jedinica, onda ume malo da 'pauzira' (opet na po par sekundi), ali u globalu radi vrlo fino. Ono sto je primetno u odnosu na obicno single-player igranje, ili mrezno igranje, jeste kasnjenje odziva jedinica od par delica sekune, npr. kliknes na seljaka i kliknes da cepa drva, preko mreze odmah odreaguje, preko dial-up-a osetis pauzu (jedva primetna, ali se oseti) pa tek onda odreaguje.

Inace igrao sam preko IGZone servera, 4v4 (ja preko modema, dial-up ), i par puta u toku meca (od nekih sat i po) se desilo da igra pauzira na 5 do 10 sekundi, ali cak mislim da nisam ja bio uzrok tome, vec neko jos gori od mene Znaci, sasvim se lepo igra preko modema, 1v1. Par mojih drugara i ja se spremamo da se uskoro podsetimo starih dana (modem, 1v1), koliko nam slobodno vreme to bude dozvoljavalo

Pre par dana sam uzeo ADSL, tako da jos ne mogu da kazem ima li onog kasnjenja odziva kad se igra preko ADSL-a.
BugA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke