Prikaz jedne poruke
Stara 19.8.2008, 21:45   #86
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

To nije zvanican demo vec leak.
Inace sto se promena tice najbitniji je rat frakcija u zoni za supremaciju. Postoje resource points u zoni cijom kontrolom frakcija postaje snaznija i u stanju je da regrutuje vise clanova, ima bolju opremu i oruzje. Bukvalno to su RTS elementi uklopljeni u igru.
Igra je inace prethodi i desava se godinu dana pre desavanja u iz originalnog stalkera.
Spoiler za Scar:
je glavni lik u igri i on je placenik -mercenary. Koliko sam ja shvatio njegov cilj postaje da eliminise Streloka. Inace za razliku od SHOC gde je igra imala vise zavrsetaka, ovde ce biti samo jedan- kraj CS -a bice pocetak Shoc-a.


Od bitnih stvari tu su i Blowout-i -eksplozije energije i radijacije koje se povremeno desavaju u zoni od kojih morate naci zaklon u na mapi odredjenim mestima; anomalije i artefakti su sada nevidljivi i postoje detektori za njih koji se mogu koristiti samo ako se drze u ruci (pri tom mozete drzati pistolj u drugoj zbog toga ne postoji vise nisanjenje preko mehanickog nisana vec samo zoom ala Far Cry ); oruzje se moze popravljati i unapredjivati kao i zastitna odela kod mehanicara (svaka frakcija ima jednog); noc bi sada trebala biti stvarno mracna, bandaze vise ne obnavljaju health; postoji mogucnost fast travela putem vodica (koji vas mogu voditi samo preko sigurne teritorije); postojace mini igre ( pominjano je takmicenje u upucavanju vrana) i svakako najveca promena sto se samog puskaranja tice- AI sada baca granate. Tu je i moja najveca briga, jer mi se cini ,na osnovu nekih you tube filmova, da su previse precizni u tome mada videcemo da li ce po tom pitanju AI da vara ili ne.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke