Prikaz jedne poruke
Stara 24.4.2007, 20:51   #162
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Pa nije Tolkin sam! Fantastika - Preporuke

Citat:
Mario Pavicevic kaže: Pregled poruke
"Pesma leda i vatre" je naziv serijala a "Igra prestola" naziv prvog dela istog.Ne znam gde bi mogao da je nabavis u Pirotu ali u Beogradu je ima maltene u svakoj knjziari,ima je i u mega marketima poput Tempa,Idea cak sam je video i na buvljaku tako da ako budes svracao ovde nece ti biti problem da je nadjes.Sa obzirom da je u pitanju serijal bilo bi pozeljno da kupis i nastavke(postoji spisak knjiga u ovoj temi para strana ranije).Cena po knjizi se krece od 480-700din zavisno od mesta kupovine i "debljine" same knjige jer nisu svi delovi isti po tom pitanju.
Da,da... Pesma leda i vatre... Moram da zaposlim bivšeg cimera u Beogradu da mi nadje taj serial... Ja do pre mesec dana živeo u beogradu pa se preselio opet zbog posla.Kolko se ja sećam prva i druga su imale oko 600 strana svaka a treća oko 300. On je lik ulični prodavac knjiga pa valjda zna gde su knjižare. Znam njih troicu uličnih prodavaca al niko nije ni čuo za tu knjigu... Kad im pomenem epsku fantastiku gledaju me kao da sam vanzemanjac...

Inače hvala!!!
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke