Prikaz jedne poruke
Stara 11.8.2012, 19:59   #122
Blaine
Član
 
Član od: 10.8.2012.
Poruke: 159
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 133 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Gejmplej iz PC verzije http://www.gamespot.com/dark-souls-p...egard-6391011/
Ne znam, deluje mi da nema padova frejmrejta ni u jednom trenutku (istina ovo je novi sadržaj, nismo videli neke delove igre koji su imali ozbiljnijih problema sa frejmrejtom na konzolama).

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Ova igra je nesumljivo dobra, ali lenjost ljudi koji je portuju ima da dovede do njenog propasta na PC-u.
Ali, da li je ovde problem lenjost ljudi iz From Software-a? Mislim da je ovde najkrivlji Namco. From je od njih dobio svega par meseci da odradi port i, vrlo verovatno, veoma mali budžet za isti. A oni čak nisu ni tako veliki tim po današnjim standardima a uz to već rade na jednom većem projektu tako da je verovatno samo jedan deo njihovih ljudi mogao da radi na portu. I, moraš priznati da su bar bili iskreni. Odmah su priznali da nemaju iskustva sa PC igrama i da portovanje ne ide kako su planirali, odmah su priznali i ovo za rezoluciju i framerate lock. Verujem da su se trudili ali jednostavno ne mogu bolje u takvim uslovima.
Kao što si sam rekao, Namco je morao da angažuje neku kompaniju koja ima iskustva sa portovanjem igara na PC ali očito je da su hteli da potroše što manje novca na ovaj port.
Blaine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke