Prikaz jedne poruke
Stara 4.6.2020, 20:27   #28
srksi
Veteran
 
Član od: 16.6.2010.
Poruke: 742
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 82 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Mis jednostavno NECE da ide pravo!

Od muke reinstalirao windows. Mis #2 prestao da se trza, ali problem se iskristalisao: mis ide po 4 pixsela! Moguce je izvuci jedan, ali treba mnogo paznje, ide gde mu kazes, ali prakticno neupotrebljiv, totalno neprecizan! Uzmem misa #1, ukljucim, radi savrseno, kao nov! Ohladio se ili sta li vec, posle 24 sata prelazi u njegovo podrazumevano stanje, zavlaci gore dole, ali je na 80 % od granice upotrebljivosti.... Proslo neko vreme, stavim misa #2 u drugi kompjuter... Radi kao nov! Nema trzanja, nema nicega! Da poludim!
Izgleda da je ipak problem u mom kompjuteru. 2 stvari mi padaju na pamet


1. Zbog prevelike vlage u vazduhu u mojoj sobu, podloga se navlazi, senzori zamagle i misevi polude. Tome u prilog ide i to da mi misevi nekako bolje rade kada je toplo i suvo vreme, danas izaslo sunce, mis skoro ko nov radi!


2. Ko sto rece kolega, mozda falicna ploca daje veci napon na portovima i misevi polude, pa onda rade bolje kada se ohlade Narucio sam tester napona, za mesec dana cu da znam. Ako je napon u pitanju onda mora nova ploca? Sta jos ocajnom coveku moze da padne na pamet? Stabilizator napona naravno! Trazim https://www.aliexpress.com/wholesale...age+stabilizer nista ne nalazim, dali tako nesto uopste i postoji, sve neki regulatori i konvertori
srksi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke