Prikaz jedne poruke
Stara 6.5.2010, 11:10   #7
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Mini laptop do 250 evra

Citat:
Helingen kaže: Pregled poruke
No way amigo To vec izlazi iz mog budzeta i ulazi u psiholosku fazu "dodacu jos malo i kupiti pravi laptop" Ovo mi treba samo zbog komunikacije...
Nasao sam i neki Mio Litepad 890 za 19500 'iljada mada ima ekran od 8,9" i SSD od 32GB
Ta rješenja sa 8.9-inčnim displejom izbjegavaj u širokom luku jer sve što je manje od 10.1 je totalno negledivo,nepregledno i premaleno ljudima koji uzimaju netbook prvenstveno zbog surfanja netom,chatovanja putem msn ili skype.

Imao sam 7" kineza u ruci i nisam mogao vjerovati da je tekst i sve kompletno na njemu djelovalo toliko minijaturno da mi se učinilo da imam veći pregled na displeju mog telefona (k800i) a taj odnos veličina najbolje da premjeriš na "kućnom" monitoru i da izvadiš papir veličine 10.1 inč ili i za te manje modele pa na njega napišeš nešto i vidiš koliko će ti prostora,vremena i truda trebati da "nabiješ glavu" da bi nešto vidio na tako maloj površini.

Čak i da kažeš "nemam problema s očima",nemam ih ni ja,ali ne znači da ih nećeš imati nekada (bolje spriječiti nego liječiti).

Uzgred,za tih 250 eura možeš na sajtovima tipa ebay i slično da nabaviš neki 15.4 laptop ili bar 14.1 da ne kvariš oči toliko

Ako si i dalje "zagrijan" za netbook,ostajem pri prijedlogu za Lenovo s10e.

P.S. Ušteda od 10-20 evra ti slabo pomaže ako računaš da ti je to 10-20 kafa u kafani,a ovako ako naletiš na neki netbook koji je za toliko skuplji bar znaš da si namjenski uzeo pravu stvar i na dugoročnom planu napravio uštedu a ne trošak
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke