tema: FIFA Online
Prikaz jedne poruke
Stara 8.5.2010, 16:05   #29
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: FIFA Online

E ovako ljudi malo utisaka.Kada igra dodje do finalne faze mislim da će biti dobra.Igra već sada poseduje prilično poboljšanu grafiku ,u odnosu na FIFU 10,usudiću se pa ću reći da su face čak detaljnije nego u PES 2010(bukvalno se vide vene igračima ,najmanja bora etc),poseduje zabavan gameplay,malo realniju fiziku loptu (nije na nivou PES 10) Kao što Uroš reče nema kartonske publike i stadioni su detaljnije uradjeni.Ali poteza ima mnogo više ,formacija,igrači sada imaju realnije ocene...Tu su i svi stadioni sa SP, kao i mnogobrojni timovi koji se nonstop ažuriraju.Sada AI...AI je veoma čudan.Uzmimo recimo naprimer WC mod. Možete da birate random SP i FIFA 2010 WC grupe.Uzeo sam realnu reprezentacije.U grupnoj fazi sam bukvalno svakog protivnika smoždio(Gana 3:0,Nemačka 3:0,Australije 2:0).Kako sam sve više napredovao igra je postajala teža.Braću Slovence (oni imaju realne WC dresove ) sam jedva pobedio.I dodjoh protiv Nigerije i izgubih 1:0 golom u 90 minutu.Što više napredujete igra postaje teža.A sada mane...Morate igrati mišem ili tastaturom ... Treba se navići.Medjutim kada ovladate mišem biće vam zanimljivije nego sa gamepadom.Ali broj kombinacija sa mišem je fascinantan,pasove ne možete da pogrešite,mašta dolazi do izražaja itd.Ne bih se složio sa Urošem da su tokeni glupost...Recimo kada ti se tim umori čime ćeš podići igraće iz mrtvih?Takodje dobijate neke bočice,znojnice koje poboljšavaju Vaš tim.U stvari i jeste glup sistem, ali mora igra od nečeg živeti.I na kraju igra je besplatna.Dobiti igru sa skoro svim timovima na svetu,SP 2010 koja u svim segmentima šije FIFU 10 PC za 0€ je stvarno za pohvalu.Izgleda da se za FIFA 11 PC počeo razvijati novi engine za PC .Yeah. A ova igra kao glavnu bazu ima ljude sa slabim računarima koji hoće da igraju fudbal.Poslovne ljude sa laptopovima koji stalno putuju.Samo vam treba net i zabava počinje.Iako je PES 2010 grafički i po mehanici superiorniji ipak predlažem da probate ovu igru.Sigurno će Vas više zabaviti od meni lično već smornog PES-a čije me glupe sudije i golmani dovedu do ludila.Inače kad god igram PES sa bratom odmah poludim kad primim gol a u FIFI nikad.Ne znam zašto.BTW golmani su ludi ,brane sve živo,moj Stojković se danas kao lav bacio na loptu Podolskog(čoja ga lobovao a on ustade sa zemlje i otera loptu sa bele linije).Igra mi je došla kao melem na ranu posle Partizana(šmrc!).Probajte igru i odmorite mozak uz ovo zaista zanimljivu igru.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke