tema: [Android] HTC Tattoo
Prikaz jedne poruke
Stara 13.12.2009, 16:55   #3
dzena
Član
 
Član od: 3.10.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 409
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 31 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku dzena
Određen forumom Re: HTC Tattoo

Juce sam uzeo telefon, na potpuno istu foru kao i tvoj stric......
Dakle, ovako.......ako se uzmu u obzir cene ostalih HTC telefona, dolazi se do zakljucka da je ovo vrhunski budzetski telefon, nacickan je svim i svacim, i naravno imas opciju da instaliras sve sto ti je potrebno i nepotrebno na njemu......
Dolazi sa Android 1.6 OS, ima ogranicenje na bluetooth transfer podataka, znaci mozes da koristis samo bluetooth slusalice, ali to ce se promeniti cim nabacis novi Android 2.0....Telefon je neverovatno brz, pre svega mislim na ucitavanje internet stranica, a i ovako je prilicno brz, i pri otvaranju aplikacija....WiFi je dosta dobro odradjen, iz stana hvatam sve signale koje hvatam i preko laptopa, mada nisam probao da ga koristim, surfovao sam samo preko GPRSa, i stvarno radi brzo.....Ekran solidan, mada imam utisak da ga nekad treba pritisnuti, narocito kad treba da menjas slike(prevlaceci pritom prst preko ekrana na levo ili desno).....
Pri kupovini ti je vec instaliran gtalk i gmail, i takodje rade izuzetno brzo, imas mnogo gedzeta i zaj***ncija, jedina mana je ta sto prilikom brzog kucanja SMSova dolazi do toga da se telefon malo zaglupi, kao da malo kasne slova prilikom kucanja, mada je to manje primetno kada koristis querity tastaturu. Ne treba da te brine querity tastatura, ekran je neverovatno precizan i lako se koristi, iako su "tasteri" prilicno mali.....
Izvini sto sam pisao s brda s dola, i ako ti je konfuzno to sto sam pisao, ti se javi pa cu ti ponovo objasniti, radim vise stvari istovremeno....pozz
Sve preporuke za telefon
dzena je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzena na korisnoj poruci:
veseliburek (13.12.2009)