tema: e-readeri
Prikaz jedne poruke
Stara 17.5.2021, 19:23   #1360
Marko Jovanovic
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 59
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko Jovanovic
Određen forumom Re: e-readeri

Kupio sam pre mesec dana ONYX BOOX NOVA 3 Color...Iskreno onako sam malo brzopleto ušao u kupovinu pometen stalnim prigovorima oko prostora za nove knjige i stripove.

Elem...Osim native reader-a i prebacivanja eknjiga na sam uređaj, nadao sam se da ću neka nova (stara) izdanja naših izdavača čitati na uređaju i pomislio sam da iole postoji ta ponuda.

Međutim koliko sam povatao, Geopoetika ima aplikaciju koja je osrednja i zahteva wifi pristup (što je problematično ako čitam van kuće). Ljudi iz te izdavačke kuće su mi rekli da bi na leto trebalo doći nova aplikacija.

Dok kod Lagune je posrednik Eden book koji...pa iz nekog razloga pravi problem logovanja na mom uređaju (koji je btw Android ).

Ostali nisam ni siguran da imaju svoja ebook izdanja (ima Dereta ali slabo)...Drugim rečima baš loše stanje na tržištu.

Plus me interesuje, property...Ne znam kako je na Amazon-u, ali ako sam dobro razumeo kupovinom eknjiga, praktično ne ostvarujte svojinu nad njima već "večnu pozajmljenost" što je...Msm kad uzmem papirno izdanje mogu sa njim šta hoću (naravno isključujem kopiranje)...
Marko Jovanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke