tema: Steam
Prikaz jedne poruke
Stara 17.6.2021, 9:11   #12923
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Steam

Odlična prilika da se testiraju igre i da se vidi da li su dostojne vaše ever-expanding wishliste. Šalu na stranu, prošli put sam odigrao dosta stvari, dodao dosta stvari i ispostavilo se da su igre odlično prošle kod kritike. Neke od njih su Spiritfarer, Paradise Killer, INMOST, Disc Room, Filament, Pumpkin Jack, Haven, Relicta itd. The Last Cube i Patrick's Parabox sam takođe dodao, ali one još nisu izašle, odlične puzzle igre.

Probao sam novu Syberiu i definitivno joj prelazak u 3D ne leži nikako. Ajde što je optimizacija očajna, to se možda i popravi do izlaska, ali nekako mi je snalaženje u prostoru sa onim uglovima kamere traljavo. Tu su još i svima omiljeni QTE elementi kao i hint dugme koje ne može da se ukloni sa ekrana. Tu je kao konstantni podsetnik da ne morate mnogo misliti i da će vam se pružiti šta treba na tacni, dovoljan je samo klik...
Igra je prequel i sequel trojke koju još nisam igrao, pa mi je priča bila malo konfuzna. Kako je Kate postala 'moderna' i obrela se u ruskom rudniku soli na prinudnom radu sa isto tako 'modernom' cimerkom - nadam se da je objašnjeno u prethodnom delu.

Instalirao sam još 5-6 demoa pa ću ostaviti utisak ovde ako bude nešto zanimljivo.

Citat:
bojan1801 kaže: Pregled poruke
gde nestade vreme kada je demo bio sastavni deo izdavanja igre?
Bilo nekad za AAA naslove koje dobijaju i fizičko izdanje. Pošto su procenili da demoi utiču na slabiju prodaju igara prestali su sa njima skoro u potpunosti. Skineš demo, probaš, vidiš da igra nije vredna tvojih 60 novčanica i ne kupiš je uopšte.
Ali ovo su sve indie igre koje izlaze samo digitalno i koštaju mnogo manje, tako da je i svrha demoa manja. Kad se opečeš za 60 evra boli mnogo više nego za 10-15. Tu su Steam reviews i diskusije na forumu pa možeš da proceniš da li bi ti nešto odgovaralo ili ne.

Poslednja ispravka: M.C. (17.6.2021 u 9:20)
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke