Prikaz jedne poruke
Stara 22.10.2007, 18:00   #93
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Govori srpski?

Citat:
PCmaster kaže: Pregled poruke
Delao je delao ali da nije njega gde bi svi ti tekstovi bili zapisani...... a za knjizevnost 17. veka si u pravu mada, Vuk jeste bio dobar za knjizevnost ali je takodje ponegde bio i .

p.s. ja na tastaturi nemam slova ][';\=, a i mrzi me da svrljam po tastauri gde je koje slovo na tim mestima, a ovako da gledam u zagrade i neka druga s*anja, a da mi se na ekranu iscrtavaju slova jbt nemam nameru.
Vidi niko te ne prisiljava da ti koristiš šđčćž pa ni шђчћжљњџ ali bez obzira da li ćeš ti to činiti ili ne preporučljivo je da naučiš raspored slova na tastaturi, ne zbog nas već isključivo zbog sebe jer će to tebi trebati.

Veliki broj ljudi koji se kreće na ovom forumu pročitaće mnogo komplikovanije poruke nego što ti to možeš i da zamisliš. Možeš da kucaš i ubacuješ razne džvrnjoke ... problem je što takve poruke obično ljudi ne smatraju dovoljno pismenima pa samim tim nemaju ni neko preterano pozitivno mišljenje o pismenosti onoga koji je poruku postavio, što znači da često neće poruku ni pročitati preterano pažljivo.


Moram primetiti, da iako si prilično mlad i ne tako dugo član na ovom forumu, kako nisi ni tako nespretan ni neuk kako si to želeo da prikažeš.
Vrlo dobro si znao da za reč: s*anje postaviš zvezdicu da ne bi bila obrisana,
a vidim i da znaš skraćenicu jbt

Prema tome, budi ozbiljan pa nauči gde se koje slovo nalazi i pokušaj da pišeš što pismenije. To je tvoja dužnost prema svima nama koji čitamo tvoje poruke.
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Simke na korisnoj poruci:
hacker_aca (23.10.2007), Spawn BG (22.10.2007), [Imzadi] (22.10.2007)