Prikaz jedne poruke
Stara 28.6.2018, 19:52   #78
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.800
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor srednje škole

Citat:
Darko 0 0 7 kaže: Pregled poruke
Nisi me razumeo,ja sam vec odlucio gimnazija ili ekonomski tehnicar samo sam hteo da saznam nesto vise o tim skolama...

Ne bezim ja od ucenja,sta vise ja volim da ucim,smo me interesuje da li e bolje upisati gimnaziju opsti smer ili ekonomskog tehnicara

Zanima me kako je u gimnaziji i da li je dobro upisati nju ili ekonomskog tehnicara
ne znam koliko su se stvari menjale, ali ako kao ekonomski tehnicar mozes na bilo koji faks, onda je mozda to bolje resenje od gimnazije.
u gimnaziji naucis od svega po nesto i na kraju ne znas nista specijalno, a ovde ucis o ekonomiji sa cime sutra mozes i da napravis nesto.
ako nekada krenes na fakultet koji nije ekonomski, tu bi gimnazija imala neku malu prednsot u smislu predznanja, ali bi lako nadoknadio.
sa druge strane, verovatno ces lako osvojiti vise bodova za faks kao ekonomski tehnicar. slicno sam ja uradio.
ja sam sa srednjom skolom i smerom elektrotehnicar racunara bez problema presao na novinarstvo na fakultet politickih nauka (i zavrsio u roku, ako je bitno). druga je stvar sto je to bio pogresan izbor za mene.
kakogod, ovo ti je samo da eventualno razmislis o svemu na mozda neki drugi nacin. ne uzimaj savete ljudi sa foruma zdravo za gotovo - to ti je moj glavni savet. sigurno imas jos koga da pitas, nekoga ko te zna.
srecno.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
Darko 0 0 7 (28.6.2018)